Užpildomos kasetės Brother spausdintuvams

Užpildomos kasetės Brother spausdintuvams
Daugkartinio užpildymo kasetės

Sumažinkite išlaidas spausdintuvo kasečių pildymui! Mūsų įmonė „siūlo Jums sutaupyti, naudojant neoriginalias Epson, Canon, HP ir Brother „Ink-system“ gaminamas augkartinio užpildymo kasetes. Šios kasetės leis Jums sumažinti spausdinimo išlaidas iki 30 kartų nuo originalių kasečių kainos, garantuojant tokią pačią spausdinių kokybę.
Jau daugybė vartotojų, naudojančių „Ink-system“ produkciją, žino, kad naudojant augkartinio pildymo kasetes galima sumažinti spausdinimo kainą keliasdešimt kartų. Tai patogus būdas be jokių papildomų įrankių pasipildyti savo kasetes būtent tada, kada jos jau pasibaigė tiek namuose, tiek biure. Speciali rašalo buteliuko forma leidžia nesusitepant rankų greitai papildyti kasetę, o specialus lustas informauoja spausdintuvą, kad įdėta nauja spausdinimo kasetė.

UAB „Akveja“ įgaliotas „Ink-system“ astovas Lietuvoje suteikia galimybę įsigyti užpildomas kasetes, kurios leis ženkliai sumažinti spausdinimo sąnaudas.

Ką „Ink-system“ siūlo:
● PATIKIMUMAS. Daugkartinio užpildymo kasetes tiekia pasaulinio lygio kompanija, šioje srityje dirbanti jau ilgą laiką ir turinti atstovybes daugelyje pasaulio šalių.
● EFEKTYVUMAS. Daugkartinio užpildymo kasetės leidžia sumažinti spausdinimo išlaidas iki 95% (tai 20-30 kartų mažesnės sąnaudos!) palyginus su originalių kasečių naudojimu ar mokama kasečių pildymo paslauga.
● TAUPUMAS. Spausdinant su daugkartinio užpildymo kasetėmis, išnaudojamas visas rašalas, esantis kasetėje. Ar žinojote, kad spausdintuvui pranešus, jog baigėsi rašalas, iš tikrųjų originaliose kasetėse jo dar yra likę 20–65%?!
● ILGAAMŽIŠKUMAS. Produktas pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, todėl jo veikimo laikas praktiškai neribojamas.
● KOKYBĖ. Spausdinant su užpildomomis kasetėmis pasiekiama 95–98% originalių kasečių kokybės: žmogus akis tokio skirtumo praktiškai nepastebi.
● PATOGUMAS. Įsigijus daugkartinio užpildymo kasetes ir rašalų komplektą praktiškai nebereikia ilgą laiką rūpintis spausdinimo kasečių pildymu ar naujų kasečių įsigijimu - tereikia, kad šalia turėtumėte tik rašalo, kurio galite visada įsigyti mūsų el. parduotuvėje www.ink-system.lt
● GREITIS. Spausdinimo greitis su užpildomomis kasetėmis yra toks pat pats, kaip ir su originaliomis kasetėmis.
● ĮDIEGIMO PAPRASTUMAS – visai nebūtina, kad daugkartinio užpildymo kasetes INK-SYSTEM diegtų profesionalas – jos įdiegimas toks paprastas, kad ją savarankiškai įsidiegti gali didžioji dalis vartotojų.
● OPERATYVUMAS. Užpildomos kasetės Lietuvoje pristatomos per 1–2 darbo dienas nuo užsakymo gavimo, o biure galite jas atsiimti 6 dienas per savaitę.
● GARANTIJA. Visai „Ink-system“ produkcija suteikiama 24 mėnesių garantija.

Krepšelis  

Nėra prekių

Pristatymas 0,00 €
Viso 0,00 €

PirktiUAB "Akveja"

Įmonės kodas: 302534073
PVM MK LT100005685916
Tel.: 8683 28978, 8 612 53335,
 

El. paštu: info@ink-system.lt,

Vilnius