CISS sistemos

Šiais laikais labai lengva sumažinti spausdinimo išlaidas iki minimumo. Lengviausias kelias to pasiekti yra naudoti nebrangius rašalus ir Tęstinę Rašalo Tiekimo Sistemą (CISS) iš INKSYSTEM kompanijos. Tęstinė rašalo tiekimo sistema yra įtaisas, kuris leidžia sumažinti išlaidas spausdinant rašaliniu spausdintuvu net 20-30 kartų.

„Ink-system“ suteikia galimybę įsigyti ne tik tęstinę rašalo tiekimo sistemą CISS, bet jau iš karto paruoštą spausdintuvą ar daugiafunkcinį įrenginį su įdiegta tęstine rašalo tiekimo sistema, kuri leidžia efektyviai sumažinti spausdinimo išlaidas:
• EFEKTYVUMAS. CISS sistema leidžia sumažinti spausdinimo išlaidas iki 95% (tai 20-30 kartų mažesnės sąnaudos!) palyginus su originalių kasečių naudojimu ar kasečių pildymo paslauga.
• ILGAAMŽIŠKUMAS. Produktas pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, todėl jo veikimo laikas praktiškai neribojamas.
• KOKYBĖ. Spausdinant su CISS sistema pasiekiama 95–98% originalių kasečių kokybės: žmogus akis tokio skirtumo nepastebi.
• PATOGUMAS. Įdiegus CISS sistemą nebereikia keisti kasečių: rašalo, esančio CISS sistemoje užteks 15-20 kartų ilgiau palyginus su paprasta kasete, o pasibaigus jis paprasčiausiai įpilamas į rašalo saugyklą (nereikalingas net spausdintuvo atidarymas!).
• ĮDIEGIMO PAPRASTUMAS – visai nebūtina, kad CISS sistemą diegtų profesionalas – jos įdiegimas toks paprastas, kad ją savarankiškai įsidiegti gali didžioji dalis vartotojų.
• PAGALBA. Instrukcijos, video medžiaga, konsultacijos telefonu, sistemų diegimas.
• GARANTIJA. Visiems gaminiamssuteikiama 2 metų garantija.

Krepšelis  

Nėra prekių

Pristatymas 0,00 €
Viso 0,00 €

Pirkti

My status

Video apie CISS sistemas ir DTG spausdintuvus


UAB "Akveja"

Įmonės kodas: 302534073
PVM MK LT100005685916
Tel.: 8683 28978, 8 612 53335,
 

El. paštu: info@ink-system.lt,

Vilnius