Daugiafunkcinis Epson Expression Premium XP-720 su CISS

Kaina susideda iš (Lt):

Daugiafunkcinis įrenginys Epson Epression Premium  XP - 720 - 212 €
Tęstinio rašalo tiekimo sistema (CISS) - 63,76 €

Rašalo rinkinys (5*100 ml) - 36,23 €

Įdiegimas - nemokamai
Garantija 24 mėnesiai.

Tęstinė rašalo tiekimo sistema atstotų apie 102 vnt. originalių Epson kasečių, kurios kainuotų apie 1173,91 €!Smulkiau

Išparduodama Išparduodama!
311,99 € su mok.

Šios prekės Šiuo metu neturime

Epson Expression Premium XP-700/710

„Epson Expression Premium XP-700“*1 puikiai tinka vartotojams namuose, kurie nori spausdinti nuotraukas ir kuriems reikalingas blizgias nuotraukas ir ryškaus, aiškaus teksto dokumentus spausdinantis spausdintuvas su „Wi-Fi“ ryšiu. Šis spausdintuvas net 40 proc. mažesnis nei ankstesni modeliai*2. Be to, jame yra išmaniųjų funkcijų, pvz., greito dvipusio spausdinimo funkcija, dvigubi popieriaus dėklai ir „Epson Connect“ – universalaus, vartotojams tinkamo spausdinimo funkcija.

Naudojant „Claria Premium Ink“ rašalą gaunami ryškaus, aiškaus teksto dokumentai ir įspūdingos, blizgios nuotraukos, užfiksuojant visas detales, sodrius juodos spalvos atspalvius ir sodrias, ryškias spalvas. Puikiai tinka naudoti moderniuose namuose.

Naudojant „Epson Connect“ *3 galima spausdinti belaidžiu ryšiu iš išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių namuose bei bet kurioje pasaulio vietoje el. paštu tiesiogiai siunčiant dokumentus unikaliu spausdintuvo el. pašto adresu. Naudojant nuotolinio spausdintuvo tvarkyklę galima nevaržomai spausdinti iš kompiuterio bet kuriuo „Epson Connect“ spausdintuvu bet kurioje pasaulio vietoje, o naudojant „Scan-to-Cloud“ galima išsaugoti nuskaitytus dokumentus tiesiogiai į debesies paslaugas. Be to, „XP-700“ parengtas veikti su „AirPrint“ ir „Google“ spausdinimo iš debesies funkcija.

Naudojant automatinę „Wi-Fi“ sąranką paprasta nustatyti XP-700 „Wi-Fi“ ryšį. Spausdintuvas automatiškai randa atitinkamus ryšio nustatymus, kad pats susikonfigūruotų*4.

Dėl dvigubų iš priekio pildomų popieriaus dėklų galima rinktis nuotraukų ir A4 formato spausdinimą. Be to, norint padidinti nuotraukų spausdinimo išvestį, galima į abu popieriaus dėklus įdėti fotopopieriaus.

8,8 cm spalvotame LCD ekrane su išmaniojo naršymo jutikliniu skydeliu paryškinami atitinkami mygtukai, kuriais nurodomas spausdinimo procesas, o dėl „PictBridge“ ir atminties kortelių lizdų galima nevaržomai spausdinti nuotraukas be kompiuterio.

Be to, spausdintuvu galima spausdinti iškart ant atitinkamų CD ir DVD diskų, norint suasmeninti šeimos fotojuostas bei skaitmeninių nuotraukų albumus ir sukurti puikią dovaną.

  • Daugiafunkc. „Wi-Fi“ įr.: Spausdinimo, nuskaitymo, kopijavimo funkcijos
  • Itin kompaktiškas: Galima bet kur nevaržomai spausdinti ir nuskaityti
  • Epson Connect: 8,8 cm išmaniojo naršymo LCD ekranas
  • Paprastas veikimas: Spausdinimas ant CD ir DVD diskų

Klientų komentarų kol kas nėra.

Komentuoti gali tik prisiregistravę lankytojai

Krepšelis  

Nėra prekių

Pristatymas 0,00 €
Viso 0,00 €

Pirkti

My status

Video apie CISS sistemas ir DTG spausdintuvus


UAB "Akveja"

Įmonės kodas: 302534073
PVM MK LT100005685916
Tel.: 8683 28978, 8 612 53335,
 

El. paštu: info@ink-system.lt,

Vilnius