Daugiafunkcinis Epson Expression Home XP-322 su CISS

Kaina susideda iš (Lt):

Daugiafunkcinis įrenginys Epson Expression Home XP-322 - 85 €
Tęstinio rašalo tiekimo sistema (CISS) - 50,72 Lt
Rašalo rinkinys (4*100 ml) - 28,99 Lt
Įdiegimas - nemokamai
Garantija 24 mėnesiai.

Tęstinė rašalo tiekimo sistema atstotų apie 62 vnt. originalių Epson kasečių, kurios kainuotų apie 665 €!Smulkiau

Išparduodama Išparduodama!
164,71 € su mok.

Šios prekės Šiuo metu neturime

Epson Expression Home XP-322

„Epson Expression Home XP - 322“ yra „Small-in-One“ – mažiausių „Epson“ „viskas viename“ rašalinių spausdintuvų namams – serijos dalis. Šis spausdintuvas, skaitytuvas ir kopijuoklis pasižymi ekonomišku spausdinimu, jis skirtas naudotojams, kuriems reikia papildomų privalumų – „Wi-Fi“ ryšio, skystakristalio ekrano ir mobilaus spausdinimo funkcijų.

„Epson Expression Home XP-322“ pateikiamas su „Epson Connect“*1, o tai suteikia daugiau universalumo ir laisvės. Naudodamiesi šia funkcija naudotojai greitai ir paprastai spausdinti dokumentus bei nuotraukas belaidžiu ryšiu iš išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių. Be to, naudotojai gali spausdinti būdami bet kur pasaulyje, dokumentus ir nuotraukas el. paštu siųsdami tiesiai į spausdintuvą.

XP-305 parengtas veikti su „Apple AirPrint“, todėl el. laiškus, nuotraukas, žiniatinklio puslapius ir dokumentus lengva spausdinti tiesiai iš „iOS“ įrenginių*2. 

Be to, palaikoma ir „Google Clound Print“ funkcija, todėl naudotojai gali spausdinti iš išmaniojo telefono ar kompiuterio gyvendami mobiliai.

Dėl automatinės „Wi-Fi“ sąrankos*3 ypač paprasta sukonfigūruoti nešiojamuosius ir stalinius kompiuterius bei spausdinti ir nuskaityti naudojant belaidį ryšį, nes XP-305 automatiškai ras reikalingas ryšio nuostatas ir susikonfigūruos pats. Be to, dėl 3,6 cm spalvoto LCD ekrano ir įrengto atminties kortelės lizdo spausdinti itin lengva, nes rodomos naudingos meniu nuorodos. 

„Epson“ naujasis „Claria Home Ink“ rašalas – tai idealus pasirinkimas norint nebrangiai ir patikimai spausdinti aiškaus teksto dokumentus ir blizgias, fotolaboratorijos kokybės nuotraukas. Naudojant atskiras rašalo kasetes reikia keisti tik išnaudotos spalvos rašalo kasetę – taip taupomi pinigai. 

„Claria Home Ink“ rašalo kasetės pateikiamos standartinio ir XL dydžių, ant kiekvienos pakuotės aiškiai nurodytos puslapių išeigos vertės, todėl spausdintuvui lengviau parinkti tinkamą rašalo kasetę – tiesiog raskite ramunės paveikslėlį.

  • Small-in-One: Taupykite vietą, pinigus ir laiką
  • 3,6 cm LCD ekranas: Spausd. be kompiuterio
  • Epson Connect*1: Mobilus spausdinimas per „Wi-Fi“ el. paštą
  • Auto. „Wi-Fi“ sąranka*3: Lengva prijungti belaidžiu ryšiu

Klientų komentarų kol kas nėra.

Komentuoti gali tik prisiregistravę lankytojai

Krepšelis  

Nėra prekių

Pristatymas 0,00 €
Viso 0,00 €

Pirkti

My status

Video apie CISS sistemas ir DTG spausdintuvus


UAB "Akveja"

Įmonės kodas: 302534073
PVM MK LT100005685916
Tel.: 8683 28978, 8 612 53335,
 

El. paštu: info@ink-system.lt,

Vilnius